URODZINY TEMATYCZNE, GRY TERENOWE, IMPREZY

TYLKO SPRAWDZONE TEMATY URODZIN

DOPASOWANE DO GRUPY I UPODOBAŃ JUBILATA

NAJLEPSZE PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI W WARSZAWIE

W świetnej cenie zapewniamy 2 godzinną zabawę, salę na wyłączność, zastawę jednorazową, słodki poczęstunek, upominki dla wszystkich gości, uroczyste podanie tortu i moc atrakcji, czyli wszystko co jest potrzebne do zorganizowania świetnej, niezapomnianej imprezy.

Klub jest dostępny 10 minut przed rozpoczęciem imprezy oraz 10 minut po jej zakończeniu.

Niezapomniane przejęcie urodzinowe dla Twojego dziecka - w dwóch wariantach do wyboru:

1. IMPREZY URODZINOWE - 440 / 490 zł

Imprezy w Klubie Kalejdoskop to niezapomniane urodziny. Podczas dwóch godzin zabaw – poczujecie się jak w prawdziwym kalejdoskopie. Tu wszystko jest możliwe. Lubicie tańczyć?świetna muzyka poruszy każdego, wykonamy wiele zadań i figur tanecznych nawet tych, których może jeszcze do tej pory nie wymyśliłeś. Ale to dopiero początek - czeka Was wiele fajnych zabaw. Będziecie mieć możliwość sprawdzenia się w konkurencjach sportowych, wspólnych zabawach, kalamburach, quizach i wielu innych. Oczywiście przewidziane są nagrody. Po uroczystym podaniu tortu sprawdzimy Wasze talenty plastyczne oraz pomalujemy paznokcie świecące w UV oraz zrobimy świecące stempelki. Na koniec zabawy poprowadzimy Was przez labirynt laserowy. Kalejdoskop – to po prostu udane urodziny!

2. URODZINY SPECJALNE - 490 / 540 zł

A jeśli imprezka to dla Was za mało proponujemy urodziny tematyczne w ulubionym stylu z tematem przewodnim, czyli URODZINY SPECJALNE.

(jeżeli nie widzisz opisu urodzin kliknij na jego nazwę)

1. BAL URODZINOWY (5-10 LAT)
  2. WYSPA SKARBÓW (6-9 LAT)
  3. MAGICZNE URODZINY (6-9 LAT)
  4. GWIEZDNE WOJNY I RYCERZE JEDI (6-10 LAT)
  5. OLIMPIADA URODZINOWA (7-10 LAT)
  6. HARRY POTTER (7-11 LAT)
  7. MINI SPA (7-10 LAT) lokalizacja Ursynów
  8. JAMES BOND (10-14 LAT)
  9. GRY TERENOWE DLA MŁODSZYCH (7-9 LAT)
  10. GRY TERENOWE DLA STARSZYCH (10-14 LAT)
  11. DOOKOŁA ŚWIATA (5-8 LAT)
  12. DETEKTYWISTYCZNE URODZINY (6-10 LAT)
  13. KOSMICZNA WYPRAWA (6-10 LAT)
  14. HOLLYWOOD PARTY (8-14 LAT)
  15. SLIME PARTY (9-13 LAT) cena 590 zł do 14 dzieci
  16. URODZINY SZEFA KUCHNI (7-10 LAT) - cena 640 zł do 14 dzieci

NOWE TEMATY:

1. URODZINY DO GÓRY NOGAMI (8-13 LAT)
  2. W INDIAŃSKIEJ WIOSCE (5-9 LAT)
  3. WESTERN PARTY (9-12)

Poniżej znajdziecie opisy wszystkich tematów:

Nowości:

Jeżeli macie pytania to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - z przyjemnością rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Szczegółowy cennik oraz zawartość oferty urodzinowej i menu znajdują się w zakładce "Cennik urodzin".

Przyjęcie urodzinowe dzieci

Kluby Kalejdoskop to jedyne takie miejsca na mapie Warszawy! Pomożemy Ci zorganizować przyjęcie urodzinowe, o jakim zawsze marzyło Twoje dziecko. Nasze kluby na Ursynowie i Białołęce to fantastyczne sale, gdzie czeka na Was prawdziwie dyskotekowy klimat. Kluby Kalejdoskop to również bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka – cieszymy się doskonałą opinią wśród rodziców.

Zastanawiasz się, gdzie przygotować przyjęcie urodzinowe dla dziecka w wieku od 5 do 10 lat? Jeśli Twoja pociecha znudziła się już "kulkowniami" i chcesz przygotować coś naprawdę wyjątkowego, zabawa w Klubie Kalejdoskop będzie najlepszym pomysłem. Gdzie nas znaleźć? Znajdujemy się w doskonałych lokalizacjach na warszawskim Ursynowie, nieopodal stacji metra Natolin i Zielonej Białołęce (ul. Skarbka z Gór przy parku Magiczna).

Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci dokładnie dopasowane do wieku naszych Gości. Wybieramy odpowiednią muzykę oraz przygotowujemy zabawy, które zaangażują każde dziecko bawiące się na urodzinach.

Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dziecka, zgłoś się do naszego klubu w Warszawie Ursynów. Klub Kalejdoskop to urodziny dla dzieci w niesamowitej atmosferze wśród efektów świetlnych i uwielbianej przez dzieci muzyki.

Co więcej, organizujemy nasze profesjonalne urodziny dla dzieci w cenie, która z pewnością mile Cię zaskoczy!

Nasze kluby to jednak nie tylko przyjęcia urodzinowe! Zorganizujemy również inne, różnego rodzaju imprezy dla dzieci. Organizując przyjęcie urodzinowe lub inną imprezę, współpracujemy z rodzicami – jesteśmy otwarci na sugestie i opinie. Nasza sale w Ursynowie i Białołęce to najchętniej wybierane miejsca urodzinowych zabaw dla dzieci w Warszawie!

W naszej ofercie znajdują się również urodziny dla nastolatków w wieku 11-15 lat. Zapraszamy!

Urodziny dla dzieci w Warszawie