NIEZAPOMNIANE URODZINY DLA DZIECI W WARSZAWIE Ursynów i Białołęka

HIT GRY TERENOWE, HARRY POTTER I INNE.

Zadzwoń i ZAPYTAJ 508 066 014

NOWY KLUB BIAŁOŁĘKA

ZAPRASZAMY DO NOWEGO  KLUBU

WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

SKARBKA Z GÓR/MAGICZNA

PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI W WARSZAWIE

W świetnej cenie zapewniamy 2 godzinną zabawę, salę na wyłączność, zastawę jednorazową, słodki poczęstunek, upominki dla wszystkich gości, uroczyste podanie tortu i moc atrakcji, czyli wszystko co jest potrzebne do zorganizowania świetnej, odlotowej imprezy.

Klub  jest dostępny 10 minut przed rozpoczęciem imprezy oraz  10 minut po jej zakończeniu.

NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIE URODZINOWE DLA TWOJEGO DZIECKA

1. IMPREZY URODZINOWE - URODZINY JAK W KALEJDOSKOPIE

Organizujemy niezapomniane urodziny. Podczas dwóch godzin zabaw – poczujesz się jak w prawdziwym kalejdoskopie. Tu wszystko jest możliwe – lubisz tańczyć?świetna muzyka poruszy każdego, wykonamy wiele figur tanecznych nawet tych, których może jeszcze nie ćwiczyłeś. A jak już się zmęczysz – pobawimy się w Limbo.  Ale to dopiero początek - jeśli lubisz zabawy z chustą to czeka Cię tu wiele wspaniałych zabaw. Po uroczystym podaniu tortu będziemy mieli możliwość wspólnego sprawdzenia talentów plastycznych oraz pomalujemy paznokcie świecące w UV. Będziesz też miał możliwość sprawdzenia się w konkurencjach sportowych, kalamburach, quizach muzycznych i wielu innych wspólnych zabawach. Oczywiście przewidziane są nagrody. Na koniec zabawy poprowadzimy Cię przez labirynt laserowy. Kalejdoskop zabaw – to po prostu udane urodziny!

Na życzenie gry i zabawy mogą być losowane. Zabawy dopasowane są do wieku uczestników.

A jeśli to za mało proponujemy urodziny z ulubionym bohaterem lub tematem przewodnim, czyli URODZINY SPECJALNE.

2. URODZINY SPECJALNE

GWIEZDNE WOJNY I RYCERZE JEDI (7-10 LAT)

MAGICZNE URODZINY (7-10 LAT)

HARRY POTTER (8-11 LAT)

WYSPA SKARBÓW (7-9 LAT)

DZWONECZEK I PIRACI (5-7)

GRY TERENOWE DLA MŁODSZYCH (7-9 lat)

OLIMPIADA URODZINOWA (7-10 LAT)

SALON GIER (10-15 LAT)

GRY TERENOWE DLA STARSZYCH (10-15 LAT)

MINI SPA (7-10 LAT)

URODZINOWY BAL KARNAWAŁOWY ( 5-10 LAT)

BAL U KSIĘŻNICZKI (5-7 LAT)

Przyjęcie urodzinowe dzieci

Klub Kalejdoskop to jedyne takie miejsce na mapie Warszawy! Pomożemy Ci zorganizować przyjęcie urodzinowe, o jakim zawsze marzyło Twoje dziecko. Nasz klub na Ursynowie to fantastyczna sala, gdzie czeka na Was prawdziwie dyskotekowy klimat. Klub Kalejdoskop to również bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka – cieszymy się doskonałą opinią wśród rodziców.

Zastanawiasz się, gdzie przygotować przyjęcie urodzinowe dla dziecka w wieku od 5 do 10 lat? Jeśli Twoja pociecha znudziła się już "kulkowniami" i chcesz przygotować coś naprawdę wyjątkowego, zabawa w Klubie Kalejdoskop będzie najlepszym pomysłem. Gdzie nas znaleźć? Znajdujemy się w doskonałej lokalizacji na warszawskim Ursynowie, nieopodal stacji metra Natolin.

Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci dokładnie dopasowane do wieku naszych Gości. Wybieramy odpowiednią muzykę oraz przygotowujemy zabawy, które zaangażują każde dziecko bawiące się na urodzinach.

Przyjęcie urodzinowe dla dzieciW trakcie zabawy dzieci poczują się jak w prawdziwym klubie! Nie musisz się jednak obawiać o ich bezpieczeństwo. Cały czas nad przebiegiem przyjęcia urodzinowego dziecka będą czuwali doświadczeni animatorzy, stale zbierający fantastyczne opinie wśród dzieci i rodziców. Nasz personel zapewnia dobrą zabawę wszystkim zaproszonym dzieciom. Klub Kalejdoskop jest miejscem, gdzie Twoje dziecko będzie dobrze się bawić i czuć się bezpiecznie.

Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dziecka, zgłoś się do naszego klubu w Warszawie Ursynów. Klub Kalejdoskop to urodziny dla dzieci w niesamowitej atmosferze wśród efektów świetlnych i uwielbianej przez dzieci muzyki.

Co więcej, organizujemy nasze profesjonalne urodziny dla dzieci w cenie, która z pewnością mile Cię zaskoczy!

Nasz klub to jednak nie tylko przyjęcia urodzinowe! Zorganizujemy również inne, różnego rodzaju imprezy dla dzieci. Organizując przyjęcie urodzinowe lub inną imprezę, współpracujemy z rodzicami – jesteśmy otwarci na sugestie i opinie. Nasza sala w Ursynowie to najchętniej wybierane miejsce klubowych zabaw dla dzieci w Warszawie!

W naszej ofercie znajdują się również urodziny dla nastolatków w wieku 11-16 lat. Zapraszamy!

Urodziny dla dzieci w WarszawieSala do przyjęć urodzinowych dla dzieci