• KLUB URODZINOWY!

  KLUB URODZINOWY!

  NIEZAPOMNIANE

  URODZINY DLA DZIECI W WARSZAWIE

  Ursynów i Białołęka

  URODZINY TEMATYCZNE, GRY TERENOWE, IMPREZY

  Zadzwoń i zapytaj 

  508 066 014

 • PÓŁKOLONIE PRZYGODOWE

  PÓŁKOLONIE PRZYGODOWE

   

  ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE! 

  ZIMOWA AKADEMIA ODKRYWCÓW

  dzieci od 7 do 10 lat 

  Turnus 5-dniowy - 480 zł

  Dołącz do naszej ekipy!

   

 • Urodziny dla każdego

  Urodziny dla każdego

  ZAPRASZAMY DO KLUBÓW

  TYLKO SPRAWDZONE TEMATY URODZIN

  DOPASOWANE DO GRUPY I UPODOBAŃ JUBILATA

   

  ORGANIZUJEMY NIEZAPOMNIANE URODZINY

  SPRAWDŹ NAS NA FACEBOOKU

 • 1
 • 2
 • 3

URODZINY DLA NASTOLATKÓW W WARSZAWIE

Jeśli marzy Wam się przyjęcie urodzinowe w prawdziwie klubowym klimacie, możecie spełnić te pragnienia! Klub Kalejdoskop w Warszawie zajmuje się organizacją urodzin oraz imprez dla nastolatków z prawdziwego zdarzenia. Ty i Twoi przyjaciele będzie się świetnie bawić przy znakomitej muzyce i efektach świetlnych, albo przy grach terenowych i klubowych.

1. Imprezy urodzinowe dla nastolatków (11-15 lat)

Dla „świeżo upieczonych” i trochę starszych nastolatków mamy przygotowaną ofertę specjalną. Proponujemy zorganizowanie urodzin w formie dyskoteki z najnowszymi przebojami, w atmosferze IMPREZY KLUBOWEJNasza animatorka zorganizuje zabawy, rozkręcające i podtrzymujące dobry klimat imprezy, dopasowane do wieku uczestników. Zadbamy również o drobny poczęstunek, zapewnimy jednorazową zastawę oraz uroczyście podamy tort. W trakcie imprezy pomalujemy paznokcie lakierem UV oraz rozdamy wszystkim w prezencie świecące bransoletki.

2. Urodziny specjalne (11-15 lat)

Dla lubiących wyzwania proponujemy URODZINY SPECJALNE, np. urodziny w trakcie których przeprowadzana jest GRA TERENOWA. Spotykamy się w klubie, omawiamy zasady i rozpoczynamy grę, a następnie wyruszamy w teren! Na zakończenie powracamy do klubu, aby uroczyście podać TORT, zdmuchnąć świeczki i zaśpiewać gromkie STO LAT!

Dla tych w Was, którzy lubią mieć wszystko na raz (oraz niezdecydowanych) proponujemy ofertę 2 w 1, czyli krótsza wersja gry w terenie, a także impreza przy świetnej muzyce.

GRY TERENOWE (10-14 LAT)

JAMES BOND (10-15 LAT)

HOLLYWOOD PARTY (8-13 LAT)

URODZINY DO GÓRY NOGAMI ( 8-13 LAT)

WESTERN PARTY (9-12 LAT) 

SLIME PARTY (9-13 LAT)

Mini Spa (11-12 LAT) URSYNÓW 

 

 

KLUBOWE URODZINY DLA NASTOLATKÓW

Klub Kalejdoskop na Ursynowie organizuje imprezy dla nastolatków przez 7 dni w tygodniu! Od poniedziałku do piątku urodziny lub imprezę możemy zorganizować o indywidualnie ustalonej, dogodnej porze. 

Urodziny i imprezy dla nastolatków w Klubie Kalejdoskop w Warszawie to wystrzałowa zabawa w prawdziwym klubowym klimacie. Cieszymy się doskonałą opinią nie tylko rodziców, ale i samych nastolatków zadowolonych z organizacji ich imprezy urodzinowej!

Urodziny dla nastolatków w Klubie Kalejdoskop w Warszawie

Zgłoś się do naszego klubu na warszawskim Ursynowie, a zajmiemy się organizacją niezapomnianej imprezy urodzinowej także dla Twojego nastolatka! Dzięki profesjonalnej organizacji imprez, zbieramy doskonałe opinie zarówno wśród rodziców, jak i dzieci.

Klub Kalejdoskop w Warszawie to nie tylko imprezy i urodziny dla nastolatków. Organizujemy również przyjęcia urodzinowe dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Klub Kalejdoskop znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji w dzielnicy Warszawa Ursynów. Zapraszamy!