NIEZAPOMNIANE URODZINY DLA DZIECI W WARSZAWIE Ursynów i Białołęka

HIT GRY TERENOWE, HARRY POTTER I INNE.

Zadzwoń i ZAPYTAJ 508 066 014

NOWY KLUB BIAŁOŁĘKA

ZAPRASZAMY DO NOWEGO  KLUBU

WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

SKARBKA Z GÓR/MAGICZNA

URODZINY DLA NASTOLATKÓW W WARSZAWIE

Jeśli marzy Wam się przyjęcie urodzinowe w prawdziwie klubowym klimacie, możecie spełnić te pragnienia! Klub Kalejdoskop w Warszawie zajmuje się organizacją urodzin oraz imprez dla nastolatków z prawdziwego zdarzenia. Ty i Twoi przyjaciele będzie się świetnie bawić przy znakomitej muzyce i efektach świetlnych, albo przy grach terenowych i klubowych.

1. Imprezy urodzinowe dla nastolatków (11-16 lat)

Dla „świeżo upieczonych” i trochę starszych nastolatków mamy przygotowaną ofertę specjalną. Proponujemy zorganizowanie urodzin w formie dyskoteki z najnowszymi przebojami, w atmosferze IMPREZY KLUBOWEJNasza animatorka zorganizuje zabawy, rozkręcające i podtrzymujące dobry klimat imprezy, dopasowane do wieku uczestników. Zadbamy również o drobny poczęstunek, zapewnimy jednorazową zastawę oraz uroczyście podamy tort. W trakcie imprezy pomalujemy paznokcie lakierem UV i zrobimy odlotowe tatuaże oraz rozdamy wszystkim w prezencie świecące bransoletki.

2. Urodziny specjalne (11-15 lat)

Dla lubiących wyzwania proponujemy URODZINY SPECJALNE, np. urodziny w trakcie których przeprowadzana jest GRA TERENOWA. Spotykamy się w klubie, omawiamy zasady i rozpoczynamy grę, a następnie wyruszamy w teren! Na zakończenie powracamy do klubu, aby uroczyście podać TORT, zdmuchnąć świeczki i zaśpiewać gromkie STO LAT!

Dla tych w Was, którzy lubią mieć wszystko na raz (oraz niezdecydowanych) proponujemy ofertę 2 w 1, czyli krótsza wersja gry w terenie, a także impreza przy świetnej muzyce.

Dla miłośników gier proponujemy natomiast SALON GIER, czyli rozgrywki gier wszelkich a ponadto.

GRY TERENOWE 10-14 LAT

James BOND 10-15 LAT

SALON GIER 10-15 LAT

Mini Spa 11-12 LAT

3. Wynajęcie klubu (od 14 lat)

Dla nieco starszej młodzieży proponujemy wynajęcie Klubu w piątkowy wieczór na 3,5 h i zorganizowanie własnej imprezy w specjalnej cenie. Udostępniamy klub wraz z wyposażeniem i sprzętem oraz obecnością dorosłej osoby obsługującej sprzęt, a Jubilat dostarcza muzykę (lub listę ulubionych utworów) oraz poczęstunek.

KLUBOWE URODZINY DLA NASTOLATKÓW

Klub Kalejdoskop na Ursynowie organizuje imprezy dla nastolatków przez 7 dni w tygodniu! Od poniedziałku do piątku urodziny lub imprezę możemy zorganizować o indywidualnie ustalonej, dogodnej porze.

Urodziny i imprezy dla nastolatków w Klubie Kalejdoskop w Warszawie to wystrzałowa zabawa w prawdziwym klubowym klimacie. Cieszymy się doskonałą opinią nie tylko rodziców, ale i samych nastolatków zadowolonych z organizacji ich imprezy urodzinowej!

Urodziny dla nastolatków w Klubie Kalejdoskop w Warszawie

Zgłoś się do naszego klubu na warszawskim Ursynowie, a zajmiemy się organizacją niezapomnianej imprezy urodzinowej także dla Twojego nastolatka! Dzięki profesjonalnej organizacji imprez, zbieramy doskonałe opinie zarówno wśród rodziców, jak i dzieci.

Klub Kalejdoskop w Warszawie to nie tylko imprezy i urodziny dla nastolatków. Organizujemy również przyjęcia urodzinowe dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Klub Kalejdoskop znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji w dzielnicy Warszawa Ursynów. Zapraszamy!

Białołęka

Natolin