URODZINY TEMATYCZNE, GRY TERENOWE, IMPREZY

PÓŁKOLONIE PRZYGODOWE

ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE!

dzieci od 7 do 10 lat

Przez całe lato - aż 4 programy tematyczne.

Turnus 5-dniowy - 460 zł

Dołącz do naszej ekipy!

Urodziny dla każdego

TYLKO SPRAWDZONE TEMATY URODZIN

DOPASOWANE DO GRUPY I UPODOBAŃ JUBILATA

URODZINY DLA NASTOLATKÓW W WARSZAWIE

Jeśli marzy Wam się przyjęcie urodzinowe w prawdziwie klubowym klimacie, możecie spełnić te pragnienia! Klub Kalejdoskop w Warszawie zajmuje się organizacją urodzin oraz imprez dla nastolatków z prawdziwego zdarzenia. Ty i Twoi przyjaciele będzie się świetnie bawić przy znakomitej muzyce i efektach świetlnych, albo przy grach terenowych i klubowych.

1. Imprezy urodzinowe dla nastolatków (11-15 lat)

Dla „świeżo upieczonych” i trochę starszych nastolatków mamy przygotowaną ofertę specjalną. Proponujemy zorganizowanie urodzin w formie dyskoteki z najnowszymi przebojami, w atmosferze IMPREZY KLUBOWEJNasza animatorka zorganizuje zabawy, rozkręcające i podtrzymujące dobry klimat imprezy, dopasowane do wieku uczestników. Zadbamy również o drobny poczęstunek, zapewnimy jednorazową zastawę oraz uroczyście podamy tort. W trakcie imprezy pomalujemy paznokcie lakierem UV oraz rozdamy wszystkim w prezencie świecące bransoletki.

2. Urodziny specjalne (11-15 lat)

Dla lubiących wyzwania proponujemy URODZINY SPECJALNE, np. urodziny w trakcie których przeprowadzana jest GRA TERENOWA. Spotykamy się w klubie, omawiamy zasady i rozpoczynamy grę, a następnie wyruszamy w teren! Na zakończenie powracamy do klubu, aby uroczyście podać TORT, zdmuchnąć świeczki i zaśpiewać gromkie STO LAT!

Dla tych w Was, którzy lubią mieć wszystko na raz (oraz niezdecydowanych) proponujemy ofertę 2 w 1, czyli krótsza wersja gry w terenie, a także impreza przy świetnej muzyce.

Dla miłośników gier proponujemy natomiast SALON GIER, czyli rozgrywki gier wszelkich a ponadto.

GRY TERENOWE (10-14 LAT)

JAMES BOND (10-15 LAT)

HOLLYWOOD PARTY (8-13 LAT)

Mini Spa (11-12 LAT)

KOŁO SZCZĘŚCIA (8-14 LAT) - 3 warianty w zależności od wieku i grupy

KLUBOWE URODZINY DLA NASTOLATKÓW

Klub Kalejdoskop na Ursynowie organizuje imprezy dla nastolatków przez 7 dni w tygodniu! Od poniedziałku do piątku urodziny lub imprezę możemy zorganizować o indywidualnie ustalonej, dogodnej porze.

Urodziny i imprezy dla nastolatków w Klubie Kalejdoskop w Warszawie to wystrzałowa zabawa w prawdziwym klubowym klimacie. Cieszymy się doskonałą opinią nie tylko rodziców, ale i samych nastolatków zadowolonych z organizacji ich imprezy urodzinowej!

Urodziny dla nastolatków w Klubie Kalejdoskop w Warszawie

Zgłoś się do naszego klubu na warszawskim Ursynowie, a zajmiemy się organizacją niezapomnianej imprezy urodzinowej także dla Twojego nastolatka! Dzięki profesjonalnej organizacji imprez, zbieramy doskonałe opinie zarówno wśród rodziców, jak i dzieci.

Klub Kalejdoskop w Warszawie to nie tylko imprezy i urodziny dla nastolatków. Organizujemy również przyjęcia urodzinowe dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Klub Kalejdoskop znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji w dzielnicy Warszawa Ursynów. Zapraszamy!