• KLUB URODZINOWY!

  KLUB URODZINOWY!

  NIEZAPOMNIANE

  URODZINY DLA DZIECI W WARSZAWIE

  Ursynów i Białołęka

  URODZINY TEMATYCZNE, GRY TERENOWE, IMPREZY

  Zadzwoń i zapytaj 

  508 066 014

 • PÓŁKOLONIE PRZYGODOWE

  PÓŁKOLONIE PRZYGODOWE

   

  ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE! 

  ZIMOWA AKADEMIA ODKRYWCÓW

  dzieci od 7 do 10 lat 

  Turnus 5-dniowy - 480 zł

  Dołącz do naszej ekipy!

   

 • Urodziny dla każdego

  Urodziny dla każdego

  ZAPRASZAMY DO KLUBÓW

  TYLKO SPRAWDZONE TEMATY URODZIN

  DOPASOWANE DO GRUPY I UPODOBAŃ JUBILATA

   

  ORGANIZUJEMY NIEZAPOMNIANE URODZINY

  SPRAWDŹ NAS NA FACEBOOKU

 • 1
 • 2
 • 3

Gry Terenowe

GRY TERENOWE  to atrakcyjna zabawa na świeżym powietrzu oraz świetny POMYSŁ NA URODZINY. Gry w terenie wzbudzają wiele emocji, angażują, integrują. Znakomicie rozwijają samodzielność, zaradność i inicjatywę. Uczą pracy zespołowej,  orientacji w terenie oraz umiejętności posługiwania się mapą. Ale przede wszystkim uczestnictwo w grze terenowej to fantastyczna zabawa i sposób na udane urodziny w gronie przyjaciół.

 

GRY TERENOWE DLA MŁODSZYCH  wiek 7 – 9 lat 

WERSJA Z MAPĄ 

Grupa dzieli się na dwie drużyny i otrzymuje mapy z zaznaczonymi punktami. Zadaniem każdej z drużyn jest zlokalizowanie w terenie zaznaczonych na mapie punktów, odnalezienie ukrytych zadań oraz ich wykonanie. 

Gra zawiera zadania sportowe, łamigłówki oraz zabawy grupowe. 

Gra może mieć również temat przewodni wtedy cześć zadań jest związanych z wybraną  tematyką np. in.: VIOLETTA, RYCERZE i KSIĘŻNICZKI, POJAZDY. 

WERSJA BEZ MAPY 

Grupa dzieli się na dwie drużyny i ma do odnalezienia zadania na trasie wg wskazówek prowadzącego. Każde zadanie to szyfr lub zagadka,  po odgadnięciu których grupa uzyskuje od prowadzącego następną wskazówkę i rusza na poszukiwania  kolejnego punktu.

GRY TERENOWE DLA STARSZYCH wiek 10 - 14 lat

WERSJA Z MAPĄ 

Grupa dzieli się na dwie drużyny i dostaje mapy z zaznaczonymi punktami. Zadaniem każdej z drużyn jest zlokalizowanie w terenie zaznaczonych na mapie punktów, odnalezienie ukrytych zadań, wykonanie ich i przybycie do klubu w oznaczonym czasie. Najlepiej przed drugą drużyną. 

Zadania są tu zdecydowanie trudniejsze i polegają na pracy zespołowej.   

Zadania mogą również zawierać elementy tematyczne m.in.:  STAR WARS, KRAJE EUROPEJSKIE, DZIENNIK CWANIACZKA. 

WERSJA BEZ MAPY 

Grupa dzieli się na dwie drużyny i ma do odnalezienia zadania na trasie wg otrzymanych wskazówek. Każde zadanie to szyfr lub zagadka, po odgadnięciu których grupa uzyskuje następną wskazówkę i rusza na poszukiwania  kolejnego punktu. 

PODCHODY 

Oferujemy też zorganizowanie klasycznych PODCHODÓW. W wersji łatwiejszej jedna grupa wyrusza 15 min przed drugą i zostawia po drodze, znaki oraz zadania do wykonania – druga grupa ma na celu odnaleźć wszystkie zadania i dogonić pierwszą. W bardziej skomplikowanej wersji organizator układa łamigłówki i zadania, mające doprowadzić do oznaczonych miejsc,  grupa ma za zadanie do nich dotrzeć.