URODZINY TEMATYCZNE, GRY TERENOWE, IMPREZY

PÓŁKOLONIE PRZYGODOWE

ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE!

dzieci od 7 do 10 lat

Przez całe lato - aż 4 programy tematyczne.

Turnus 5-dniowy - 460 zł

Dołącz do naszej ekipy!

Urodziny dla każdego

TYLKO SPRAWDZONE TEMATY URODZIN

DOPASOWANE DO GRUPY I UPODOBAŃ JUBILATA

O urodzinach, czyli ważne informacje ogólne

ZABAWA

Niezależnie od wybranego rodzaju lub tematu każda impreza w Kalejdoskopie jest starannie przygotowana dla naszych Jubilatów. Urodziny przygotowujemy i prowadzimy z pasją i sercem!

Imprezy są prowadzone przez dwie doświadczone, pełne energii animatorki, które dbają o dobrą zabawę podczas całej uroczystości!

Na urodzinach w Kalejdoskopie dzieci są cały czas zajęte. Mamy ekstra fajne, sprawdzone scenariusze. Każdy Jubilata (mniejszy czy większy) wybierze coś dla siebie. Jesteśmy też elastyczni i otwarci na potrzeby naszych gości, zarówno dzieci jak i rodziców. W cenie podstawowej zawarte są wszystkie materiały i akcesoria potrzebne do zabawy tematycznej. W zależności od tematu imprezy mogą to być to stroje, akcesoria gwiazdorskie, boa z piór, kompas, bomba, koło szczęścia, mapy, czarodziejskie składniki, lupy, sejfy, produkty i akcesoria do gotowania, medale a nawet kozie mleko i ogórki... a to jeszcze nie wszystko :)

Przebieg imprezy (w ramach tematu) maksymalnie dopasowujemy się do upodobań i temperamentu Jubilata jak i jego gości.

Niezależnie od rodzaju imprezy każda uroczystość ma swoją oprawę muzyczną. Mamy szeroką playlistę i uwzględniamy upodobania muzyczne Jubilata. Jeżeli powiecie nam o nich - ulubione utwory na pewną pojawią się podczas urodzin.

PRZEBIEG IMPREZY

Urodziny standardowo trwają 2 godziny zegarowe. Za dodatkową opłatą, po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość przedłużenia imprezy.

Jubilata z Rodzicami zapraszamy do klubu 10 minut przed rozpoczęciem imprezy. Klub można opuścić do 10 minut po jej zakończeniu.

W klubie jest wszystko do wyłożenia przyniesionych produktów, podania tortu, jak również lodówka.

Animatorki prowadzą zabawę przez cały czas trwania imprezy.

W połowie uroczystości z fanfarami podajemy tort. Tort jest serwowany dzieciom (jak starczy to też rodzicom) również przez nas - oczywiście jeżeli rodzice mają chęć mogą podać go osobiście. Po torcie dzieci z reguły malują balony a my w tym czasie malujemy dziewczynkom paznokcie, które świecą w świetle UV, a chłopcom robimy ekstra świecące pieczątki.

W trakcie zabawy wszystkie dzieci otrzymują w prezencie świecące bransoletki. Na każdej imprezie są też super zabawy z laserami

Rodzice lub opiekunowie Jubilata, jako organizatorzy imprezy, są zobowiązani do pozostania w klubie podczas trwania imprezy.

LOKALIZACJE

Urodziny organizujemy z dwóch lokalizacjach w Warszawie. Nasze lokale są specjalnie przygotowane i dopasowane do naszych imprez. Są  też doskonałe zlokalizowane na Białołęce (przy parku Magiczna) oraz na Natolinie (obok stacji Merta Natolin). Obie lokalizacje są bardzo dobrze skomunikowane oraz posiadają w bezpośredniej bliskości tereny zielone i rekreacyjne, na których prowadzimy urodzinowe gry terenowe.

REZERWACJE

Rezerwacji terminu dokonuje się poprzez wypełnienie formularza zamówienia imprezy (w  klubie w wersji papierowej lub on-line z poziomu strony) oraz wpłatę zaliczki, która jest również jednoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu Klubu Kalejdoskop. Regulamin jest dostępny na stronie oraz w Klubie.

Od poniedziałku do piątku godzina rozpoczęcia imprezy jest ustalana indywidualnie. W soboty i niedziele obowiązuje odrębny harmonogram.

Wszystkie opcje urodzinowe znajdują się w naszym cenniku. Nie ma żadnych ukrytych opłat i "niespodzianek" przy płatności.

UWAGA! Klub Kalejdoskop jest czynny tylko podczas trwania imprez, dlatego w celu umówienia się na obejrzenie Klubu w dogodnym terminie - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy obecni też na Facebooku, gdzie można sprawdzić opinie o nas oraz obejrzeć zdjęcia z naszych imprez.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KLUBU KALEJDOSKOP!