URODZINY TEMATYCZNE, GRY TERENOWE I INNE.

AKTYWNE PÓŁKOLONIE

ZAPRASZAMY W FERIE

DZIECI W WIEKU 7-10 LAT NA

AKTYWNE PÓŁKOLONIE

ATRAKCYJNY PROGRAM - ZERO NUDY!

KOSZT  5 DNI - 440 ZŁ

NOWE TEMATY

OD WRZEŚNIA NOWE TEMATY URODZIN

ważne informacje ogólne

Niezależnie czy jest to IMPREZA URODZINOWA czy URODZINY TEMATYCZNE  KAŻDA Z NICH  JEST STARANNIE PRZYGOTOWYWANA DLA NASZYCH JUBILATÓW.

Standardowo urodziny trwają  2 godziny zegarowe.

Impreza jest prowadzona przez dwie doświadczone animatorki, które cały czas bawią i dbają o bezpieczeństwo dzieci.

Zabawy dobierane są do wieku oraz upodobań i temperamentu Jubilata jak i jego gości.

Niezależnie od rodzaju imprezy każda uroczystość ma swoją oprawę muzyczną zależną również od wieku gości.

Wszystkie prowadzone zabawy są starannie przygotowane dla grupy. Są one różnorodne tak,  aby każdy z uczestników brał aktywny w nich udział.

W połowie uroczystości podajemy uroczyście tort. Po torcie młodsze dzieci dostają balony do malowania a my w tym czasie malujemy dziewczynkom paznokcie, które świecą w świetle UV chłopcy dostają świecące pieczątki. Starsze mają malowane paznokcie i dostają świecące pieczątki.

W drugiej części imprezy prowadzimy animacje podczas, których dzieci dostają świecące bransoletki oraz zabawy z laserami. A jeśli mamy jeszcze siłę i ochotę to czekają nas zabawy taneczne.

Od poniedziałku do piątku godzina rozpoczęcia imprezy jest ustalana indywidualnie. W soboty i niedziele obowiązuje odrębny harmonogram.

REZERWACJI terminu dokonuje się poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł, która jest również jednoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu Klubu Kalejdoskop. Regulamin jest dostępny na stronie oraz w Klubie.

Jubilata z Rodzicami zapraszamy do klubu 10 minut przed rozpoczęciem imprezy.

Klub można opuścić do 10 minut po jej zakończeniu. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość przedłużenia imprezy.

Rodzice lub opiekunowie Jubilata są zobowiązani do pozostania w klubie podczas trwania imprezy.

Każdy klub jest zawsze przygotowany na przybycie naszych Jubilatów.

Doskonałe lokalizacje na Białołęce przy parku Magiczna oraz na Natolinie (obok stacji Merta Natolin) pozwalają Państwu szybko dotrzeć na miejsce.

Wiemy, iż każdy wiek ma swoje prawa dlatego każda zabawa jest inna.

UWAGA! Klub Kalejdoskop jest czynny tylko podczas trwania imprez, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia się na obejrzenie Klubu w dogodnym terminie.

Zachęcamy do zapoznaniu się z naszym regulaminem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA KLUBU!