• KLUB URODZINOWY!

  KLUB URODZINOWY!

  NIEZAPOMNIANE

  URODZINY DLA DZIECI W WARSZAWIE

  Ursynów i Białołęka

  URODZINY TEMATYCZNE, GRY TERENOWE, IMPREZY

  Zadzwoń i zapytaj 

  508 066 014

 • PÓŁKOLONIE PRZYGODOWE

  PÓŁKOLONIE PRZYGODOWE

   

  ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE! 

  ZIMOWA AKADEMIA ODKRYWCÓW

  dzieci od 7 do 10 lat 

  Turnus 5-dniowy - 480 zł

  Dołącz do naszej ekipy!

   

 • Urodziny dla każdego

  Urodziny dla każdego

  ZAPRASZAMY DO KLUBÓW

  TYLKO SPRAWDZONE TEMATY URODZIN

  DOPASOWANE DO GRUPY I UPODOBAŃ JUBILATA

   

  ORGANIZUJEMY NIEZAPOMNIANE URODZINY

  SPRAWDŹ NAS NA FACEBOOKU

 • 1
 • 2
 • 3

O urodzinach, czyli ważne informacje ogólne

 ZABAWA

Niezależnie od wybranego rodzaju lub tematu każda impreza w Kalejdoskopie jest starannie przygotowana dla naszych Jubilatów. Urodziny przygotowujemy i prowadzimy z pasją i sercem!

Imprezy są prowadzone przez dwie doświadczone, pełne energii animatorki, które dbają o dobrą zabawę podczas całej uroczystości!

Na urodzinach w Kalejdoskopie dzieci są cały czas zajęte. Mamy ekstra fajne, sprawdzone scenariusze. Każdy Jubilata (mniejszy czy większy) wybierze coś dla siebie. Jesteśmy też elastyczni i otwarci na potrzeby naszych gości, zarówno dzieci jak i rodziców. W cenie podstawowej zawarte są wszystkie materiały i akcesoria potrzebne do zabawy tematycznej. W zależności od tematu imprezy mogą to być to stroje, akcesoria gwiazdorskie, boa z piór, kompas, bomba, koło szczęścia, mapy, czarodziejskie składniki, lupy, sejfy, produkty i akcesoria do gotowania, medale a nawet kozie mleko i ogórki... a to jeszcze nie wszystko :)

Przebieg imprezy (w ramach tematu) maksymalnie dopasowujemy się do upodobań i temperamentu Jubilata jak i jego gości. 

Niezależnie od rodzaju imprezy każda uroczystość ma swoją oprawę muzyczną. Mamy szeroką playlistę i uwzględniamy upodobania muzyczne Jubilata. Jeżeli powiecie nam o nich - ulubione utwory na pewną pojawią się podczas urodzin.

PRZEBIEG IMPREZY

Urodziny standardowo trwają 2 godziny zegarowe. Za dodatkową opłatą, po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość przedłużenia imprezy.

Jubilata z Rodzicami zapraszamy do klubu 10 minut przed rozpoczęciem imprezy. Klub można opuścić do 10 minut po jej zakończeniu.

W klubie jest wszystko do wyłożenia przyniesionych produktów, podania tortu, jak również lodówka. 

Animatorki prowadzą zabawę przez cały czas trwania imprezy.

W połowie uroczystości z fanfarami podajemy tort. Tort jest serwowany dzieciom (jak starczy to też rodzicom) również przez nas - oczywiście jeżeli rodzice mają chęć mogą podać go osobiście. Po torcie dzieci z reguły malują balony a my w tym czasie malujemy dziewczynkom paznokcie, które świecą w świetle UV, a chłopcom robimy ekstra świecące pieczątki.

W trakcie zabawy wszystkie dzieci otrzymują w prezencie świecące bransoletki. Na każdej imprezie są też super zabawy z laserami 

Rodzice lub opiekunowie Jubilata, jako organizatorzy imprezy, są zobowiązani do pozostania w klubie podczas trwania imprezy. 

LOKALIZACJE

Urodziny organizujemy z dwóch lokalizacjach w Warszawie. Nasze lokale są specjalnie przygotowane i dopasowane do naszych imprez. Są  też doskonałe zlokalizowane na Białołęce (przy parku Magiczna) oraz na Natolinie (obok stacji Merta Natolin). Obie lokalizacje są bardzo dobrze skomunikowane oraz posiadają w bezpośredniej bliskości tereny zielone i rekreacyjne, na których prowadzimy urodzinowe gry terenowe.

REZERWACJE

Rezerwacji terminu dokonuje się poprzez wypełnienie formularza zamówienia imprezy (w  klubie w wersji papierowej lub on-line z poziomu strony) oraz wpłatę zaliczki, która jest również jednoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu Klubu Kalejdoskop. Regulamin jest dostępny na stronie oraz w Klubie.

Od poniedziałku do piątku godzina rozpoczęcia imprezy jest ustalana indywidualnie. W soboty i niedziele obowiązuje odrębny harmonogram.

Wszystkie opcje urodzinowe znajdują się w naszym cenniku. Nie ma żadnych ukrytych opłat i "niespodzianek" przy płatności.

UWAGA! Klub Kalejdoskop jest czynny tylko podczas trwania imprez, dlatego w celu umówienia się na obejrzenie Klubu w dogodnym terminie - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy obecni też na Facebooku, gdzie można sprawdzić opinie o nas oraz obejrzeć zdjęcia z naszych imprez.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KLUBU KALEJDOSKOP!