Regulamin

Dobra zabawa to również jasne zasady i bezpieczeństwo, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem.

REGULAMIN ORGANIZACJI IMPREZ W KLUBIE KALEJDOSKOP

 1. Klub Kalejdoskop organizuje przyjęcia dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat.
 2. Podczas imprezy sala pozostaje wyłącznie do dyspozycji gości urodzinowych zaproszonych przez organizatora imprezy.
 3. Organizatorem imprezy jest osoba pełnoletnia zamawiająca imprezę oraz wpłacająca zaliczkę.
 4. Rezerwacja terminu i sali dokonuje się na podstawie wypełnionego i podpisanego formularza zamówienia (lub przesłania zgłoszenia drogą mailową) oraz wpłacie zaliczki w kwocie 200zł.
 5. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu Organizacji Imprez w Klubie Kalejdoskop.
 6. Istnieje możliwość rezygnacji z organizacji imprezy oraz zwrotu wpłaconej zaliczki najpóźniej na 14 dni przed ustaloną datą imprezy. Po tym terminie, w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych, istnieje możliwość jednorazowego przełożenia urodzin na inny termin. Ponowny termin urodzin może być wybrany od poniedziałku do czwartku  maksymalnie do dwóch tygodni od terminu pierwotnych urodzin. W przypadku rezygnacji w późniejszym terminie zaliczka przepada.
 7. Klub Kalejdoskop zapewnia elementy imprezy zgodnie z zakresem określonym na formularzu zamówienia lub wiadomości elektronicznej.
 8. Całkowite rozliczenie następuje w dniu imprezy, najpóźniej niezwłocznie po jej zakończeniu.
 9. Produkty spożywcze mogą być wnoszone na przyjęcie tylko przez organizatora przyjęcia (rodzica lub opiekuna jubilata) oraz przedstawicieli Klubu Kalejdoskop. 
 10. Nie mam możliwości wnoszenia własnych piniat.
 11. Na teren klubu nie ma możliwości wnoszenia napojów alkoholowych oraz ich spożywania jak również innego rodzaju używek.  
 12. Przy zamówieniu przez Organizatora dodatkowego posiłku lub/oraz dodatkowo płatnych atrakcji, wymagana jest wpłata dodatkowej zaliczki w kwocie równej 50% dodatkowego zamówienia.
 13. W ramach podstawowej oferty cenowej Klub Kalejdoskop zapewnia: wynajęcie klubu w ustalonych godzinach, zapewnienie muzyki i efektów świetlnych, zabawy prowadzone przez animatorkę, podanie tortu, miejsce do spożycia posiłków, jednorazowe białe talerzyki, kubeczki i łyżeczki (po 1 szt. dla każdego uczestnika imprezy).
 14. Standardowo zabawa trwa 2 godziny zegarowe.
 15. Impreza rozpoczyna się punktualnie o ustalonej godzinie.
 16. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania imprezy za dodatkową opłatą (100 zł za każde kolejne pół godziny)
 17. Organizator przyjęcia może przybyć 10 minut przed rozpoczęciem imprezy oraz opuścić salę maksymalnie do 10 minut po jej zakończeniu. W przypadku nieuzgodnionego wcześniej przedłużenia imprezy może zostać doliczona dodatkowa opłata (30 zł za każde kolejne 10 minut zajęcia klubu).
 18. Organizator przyjęcia jest zobowiązany do pozostania w sali podczas trwania całej imprezy oraz sprawowania opieki nad uczestnikami przyjęcia.
 19. Animatorzy prowadzący przyjęcie nie sprawują opieki nad uczestnikami przyjęcia oraz nie ponoszą za nich odpowiedzialności.
 20. Organizator przyjęcia ponosi odpowiedzialność za ewentualne szkody materialne wyrządzone przez uczestników imprezy.
 21. Klub zastrzega sobie prawo do zamieszczania wybranych zdjęć z przyjęcia na swojej stronie internetowej oraz w swoich materiałach reklamowych. W przypadku, gdy rodzice Jubilata lub gości nie wyrażają zgody na wykorzystanie zdjęć z udziałem ich dziecka, należy powiadomić personel Klubu Kalejdoskop wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 22. Wszelkie dane udostępniane firmie Kalejdoskop sc są objęte polityką prywatności. Klub Kalejdoskop nie udostępnia Państwa danych innym podmiotom, a używa je wyłacznie w celu przygotowania i organizacji urodzin w Klubie Kalejdoskop. 
 23. Uczestników zabawy obowiązuje Regulamin Organizacji Imprez w Klubie Kalejdoskop dostępny również w sali, w której odbywa się impreza.